Lubię

Kiedy kręcę się po sieci to chętnie zaglądam do:

Kluseczka po włosku. Świetnie pisany blog przez Sabinę, która mieszka w Genui i opowiada o codziennych radościach, a czasem i małych smutkach na emigracji. Czyta się wyśmienicie.

Kluseczka po włosku

Vademecum blogera. Ciekawe porady dotyczące blogowania, motywacji i życia 🙂

Vademecum Blogera

Zapiski Obieżyświatki. Czasami w kilku słowach można zawrzeć bardzo wiele emocji, tak jest właśnie na blogu u Obieżyświatki. Ciekawe wpisy i niesamowite zdjęcia sprawiają, że bardzo chętnie do niej wracam.

Zapiski Obieżyświatki

– Studia, parla, ama. Blog Aleksandry, która jest lektorką języka włoskiego, zakochaną we Włoszech. Dużo ciekawostek zarówno o słonecznej Italii jak i języku.

StudiaParlaAma

Français mon amour. Francuski co prawda moją miłością nie jest już od dawna, ale nadal lubię ten język i wszystko co z nim związane. U Uli znajduję dużo ciekawych informacji o języku francuskim i samej Francji.

Français mon amour

Magda mieszka co prawda w Hamburgu, ale za to uwielbia Włochy i na jej blogu Italia poza szlakiem znajdziecie sporo ciekawostek i relacji z jej podróży do Włoch. Magda zwiedza enokulinarnie, czyli odwiedza winnice, serowarnie, producentów oliwy i lokalnej żywności. Brzmi pysznie!

Italia poza szlakiem

– Pozostając w alpejskich klimatach, po sąsiedzku odwiedzam mieszkającą w Szwajcarii Malwinę.

Malwina na środku świata

– Blogerzy ze świata. Portal blogerów rozsianych po całym świecie, którzy piszą o tradycjach, kulturze, polityce i otaczającej ich rzeczywistości z najróżniejszych zakątków.

blogerzy_logo_kolor2

 – Strona poświęcona Imperium rzymskiemu. Największy w Polsce portal o historii antycznego Rzymu.

 – Włoską kuchnię odkryjecie u Aleksandry, która mieszka w Toskanii.

Moja Toskania

 – Nasz Świat to miejsce spotkań dla wszystkich Polaków zamieszkałych na stałe lub czasowo przebywających we Włoszech. Praktyczne porady dotyczące prawa, informacje o imprezach polonijnych i życie Polaków we Włoszech.

Nasz_swiat

– Polonijny portal internetowy we Włoszech o charakterze informacyjnym. Praktyczne informacje zaprezentowane w interesujący sposób.

Moja bancarella – Strona poświęcona życiu Polaków we Włoszech.

Polacy we Włoszech – Ciekawostki z języka, kultury, turystyki i gospodarki Włoch, aktualności z prasy włoskiej.

WloskiCafe

 

 – Polki mieszkające na obczyźnie łączą się na portalu Klub Polek na obczyźnie. 

KlubPolki Logo

– In punta di piedi… Carmine, włoski pasjonat natury, a przede wszystkim Doliny Aosty, publikuje niesamowite i wymagające nie lada cierpliwości i umiejętności zdjęcia.Warto odwiedzić również jego stronę na facebooku.

BannerOmo01

Serwis górski to miejsce dla pasjonatów gór. Znajdziecie tam przydatne informacje dotyczące opisu szlaków, noclegów, relacji z pobytów w górach, szczególnie z gór Polski ale i też odrobinę rozrywki, jak i publicystyki.

Serwis górski

– Katalog blogów

banner-katalog-blogow-150x150

P.S. Aby przejść do strony, kliknij w link lub logo.

Komentarze są wyłączone.