Troszkę o mnie czyli Liebster Blog Award

Liebster-AwardNa początku listopada spotkała mnie bardzo przyjemna niespodzianka, blog CiekawAOSTA został wyróżniony nagrodą Liebster Blog Award. Wyróżnienie otrzymałam od Marty, autorki bloga Bazylikata, Apulia i okolice.

Czym jest wyróżnienie Liebster Blog Award?

To zabawa blogerów polegająca na tym, że osoba która otrzymała wyróżnienie pisze o tym na swoim blogu, odpowiada na pytania zadane przez osobę od której otrzymała nominację, a następnie przekazuje wyróżnienie innym blogerom. A wszystko po to, aby poznać lepiej blogera oraz nowe blogi.

Dziękuję bardzo Marcie za wyróżnienie, oczywiście chętnie dołączę do zabawy i odpowiem na zadane pytania oraz nominuję kolejne blogi.

Zadane pytania przez Bazylikata, Apulia i okolice

1) Mój blog jest dla mnie… sposobem na spędzanie wolnego czasu, nie tylko przed komputerem. Żeby coś ciekawego napisać moim czytelnikom, to najpierw sama muszę zobaczyć, przeżyć, przeczytać czy spróbować. Jednym słowem rok temu podjęłam wyzwanie, które dziś stało się moją codziennością.
2) Moje miejsce na ziemi… Nie wiem czy takie istnieje, ale z natury świetnie przystosowuje się do każdych warunków i tak naprawdę to wszędzie gdzie się nie znalazłam tworzyłam swoje małe miejsce na ziemi. Tak jest również teraz w Dolinie Aosty.
3) Moja praca… mogłabym napisać, że jest nudna, przewidywalna i monotonna, ale ponieważ staram się, aby szklanka była zawsze w połowie pełna to napisze, że zawodowo zajmuję się tym czym zawsze chciałam i chociaż czasami dopadają mnie momenty wypalenia zawodowego, to lubię to co robię. Po cichu jednak liczę, że kiedyś się w końcu uwolnię z kajdan etatu.
4) W wolnym czasie… z tym to u mnie jest bardzo kiepsko, a od kiedy piszę bloga to już w ogóle. Banalnie: relaks na kanapie z książką lub długi spacer.

Liebster blog award

Jeszcze raz dziękuję Marcie za nominację, a do zabawy chętnie zaproszę:

Obieżyświatkę, która w ciekawy sposób prezentuje widziane przez siebie miejsca. Świetne zdjęcia i nietuzinkowe opisy sprawiają, że zawsze do niej wracam po nowe wrażenia.

– Beatę z Vademecum Blogera, którą odkryłam przypadkiem szukając rad dotyczących blogowania i zostałam. Blog jest nie tylko skarbnicą wiedzy o sztuczkach w blogowaniu, ale i świetna dawką motywujących do działania wpisów.

Zaprosiłabym również Sabinę z bloga Mamakluseczki, która opisuje życie polsko–włoskiej rodziny mieszkającej w Genui, ale po tym wpisie wnioskuję, że może mieć już dość LBA. Przyznaję, że jej blog i przygody jej rodzinki bardzo mnie wciągnęły i stałam się jej wierną czytelniczką, także chociaż i Wam polecę jej bloga.

Będzie mi bardzo miło jeśli zechcecie odpowiedzieć na moje pytania w komentarzu lub w oddzielnym wpisie u was na blogu.

1) Jakiego języka obcego chciałabyś się nauczyć i dlaczego?

2) Czy jest coś czego nie lubisz w blogowaniu?

3) Jaki jest Twój sposób na jesienną chandrę?

4) W jakim miejscu na pewno nie chciałabyś mieszkać?

5) Czy w tym roku wyślesz kartki na Święta Bożego Narodzenia i jeśli tak to do kogo?

Pozdrawiam!

Bookmark the permalink.

9 Comments

 1. Agnieszko dziękuje serdecznie za zaproszenie do zabawy i cieplutko pozdrawiam beata

 2. Dziekuje Ci bardzo za nominacje i mile slowa! Zaproszenie do zabawy przyjmuje, bo zdecydowalam, ze bede w niej uczestniczyc z szacunku dla dziewczyn, ktore mnie dostrzegly. W najblizszych dniach szykuje zatem czesc druga notki „Award” i nic nie jest jasne:). Pozdrawiam!

  P.S. Jak tam u Ciebie z pogoda? Bo w Genui szkoda gadac!

 3. Agnieszko, miło mi bardzo 🙂 Dziękuję Ci za wyróżnienie. Cieszy mnie, że lubisz do mnie zaglądać 🙂 (i wzajemnie!).
  W następnym tygodniu wstawię odpowiednią notkę.
  Pozdrawiam Cię serdecznie!
  O.
  PS.

  • Agnieszka Stokowiecka

   Twój blog należy do moich ulubionych, nie mogłam Cię nie wyróżnić, chociaż dobrze wiem, że akurat Tobie czytelników nie brakuje 🙂 Pozdrawiam ciepło i cieszę się, że dołączysz do zabawy.

 4. Agnieszko, bardzo dziękuję za wzięcie udziału w zabawie i Twoje odpowiedzi – cieszę się, że mogłam Cię przez nie trochę lepiej poznać! Zgadzam się absolutnie co do miejsca na ziemi – jest tam, gdzie je sobie stworzymy 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie! 🙂 Marta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *