Wielkanocna akcja blogerów kulturowo-językowych

wielkanocne-jajeczko-_3Razem z grupą blogerów, która zwykle organizuje akcję W 80 blogów dookoła świata, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy specjalnie dla was projekt „Znajdź wielkanocne jajeczko”.

Akcja ruszy 29 marca i potrwa 4 dni. W tym czasie na 21 blogach biorących udział w projekcie, będziecie mogli nie tylko przeczytać ciekawe, utrzymane w klimacie wiosenno – wielkanocnym wpisy, okraszone sporą dawką ciekawostek z różnych zakątków świata, ale również wziąć udział w konkursach sprawdzających wasz refleks i wyobraźnię. Do wygrania supernagrody, u mnie na blogu również. Brzmi ciekawie, prawda?

Mój wpis ukaże się w sobotę 29 marca, a wraz z nim czeka was mnóstwo interesujących ciekawostek o… Więcej wam nie zdradzę, zapraszam po prostu na sobotę.

Pamiętajcie, że liczy się refleks, także od rana zaglądajcie nie tylko do mnie, ale i do innych blogerów. Klikając TUTAJ możecie obejrzeć krótką prezentację blogów, które przygotują dla was wielkanocny wpis z niespodzianką oraz sprawdzić termin ich wpisów.

Jeśli chcecie być na bieżąco, zachęcam do dołączenia do wydarzenia na FB oraz do polubienia fanpage’a blogów językowo-kulturowych.

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *