#BlogowaniePodJemiołą – wyniki konkursu

Zdjęcia jemiolaDziękuję wszystkim za zgłoszenia w konkursie. Wasze zdjęcia z górskich wojaży są naprawdę świetne i cieszę się, że macie tak cudowne wspomnienia, którymi się dzielicie! Bardzo trudno było mi wybrać trzy zdjęcia, najchętniej obdarowałabym was wszystkich. Po przemyśleniu sprawy wybrałam cztery zdjęcia, fundując dodatkową, regionalną nagrodę :-). 

Przypominam, że nagrody w akcji Blogowanie pod jemiołą ufundowały Wydawnictwo Preston, Wydawnictwo Literackie i Wydawnictwo Compagnia Lingua.

WYGRYWAJĄ 🙂

Katarzyna i jej zdjęcie bali siana pod śniegiem. Zauroczyło nas!

Norwegia

Opis – Zdjęcie zrobione podczas zimowego spaceru w tym roku w listopadzie.  Na poboczu znalazłam ciekawe śnieżne obiekty:).  Wybrałam to zdjecie ponieważ, ,,kule snieżne,, widoczne na pierwszym planie to tak naprawdę wielkie bale siana owiniete białym  plastikiem i przykryte śniegiem. Wydaje mi sie,  że swietnie wkomponowały sie w krajobraz widoczny na drugim planie.  Miejsce – Dimna, Norwegia

Żaneta za przepiękny różowy kolor zachodu słońca! Do takiego nieba też bym wzdychała.

Alpy Austria Zaneta

Są to Alpy Gailtalskie, Alpy Wschodnie. Leżą w Austrii.
Spędziłam tam cudowny czas, gdyż przyjechałam do koleżanki w Spittal an der Drau. Jeździłam kolejką i byłam tak zachwycona, ze nawet lęk wysokości nie zatrzymał mnie, aby być na szczycie. Uwielbiam te góry, choć nie umiem jeździć na nartach (kontuzja kolana sprawiła, że niestety nie mogę na razie się nauczyć ) to nie czuję się gorsza. Wybrałam to zdjęcie, bo choć odrobinę można było zobaczyć zachód słońca, co jest tam rzadkością, a róż nieba sprawił że nawet w mrozie stałam na balkonie z filiżanką gorącej czekolady i wzdychałam jak wilk do księżyca :D.

Krzysztof za zdjęcie swojej dziewięcioletniej córki Karoliny w akcji! Tak trzymać!

Karolina zawody

Na zdjeciu Karolina, lat 9 , na nartach od 3-go roku, ściga się już 3-ci rok. Marzec 2015, Waterville Valley, NH, US, Białe Góry, czesc Appallachów, podobne trochę do Beskidów (Babia). DanBean Race organizowany przez klub w którym Karolinka jeździ, WVBBTS.

W specjalny sposób chciałabym wyróżnić Pawła za zdjęcie Fortecy Bard w moim regionie, a szczególnie za to w jaki sposób umotywował swój wybór! Wiem, że mógłby podesłać jakieś cudne zdjęcie stoków narciarskich, bieli i błękitu, tak żeby szczena nam opadła, ale nie… Właśnie Dolina Aosty to nie tylko narty! To również piękne zabytki o czym ciągle piszę i cieszę się, że i naciarze podczas swoich wypraw widzą nie tylko nartostrady ;-).

Forte di Bard

Zdjęcie zrobione z samochodu podczas powrotu z pobytu w Cervinii. Dlaczego to zdjęcie, a nie błękitno-białe panoramy z pięknymi Alpami? Zdjęcie zostało zrobione na szybko z jadącego samochodu. Gdy je robiłem, pomyślałem, że ten region Alp oprócz gór i tras zjazdowych z przepięknymi widokami oferuje coś więcej – kawał historii. Na zdjęciu Forte di Bard w Valle d’Aosta.

Zwycięzców proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia nagrody. Ponieważ w preferencjach wyraziliście chęć otrzymania tej samej nagrody to… Kto pierwszy napisze ten pierwszy wybierze :-). Dla Pawła mam ngrodę związaną z moim ostatnim wpisem, czyli coś związanego z regionalną kawą ;-).

Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Pozostałe zgłoszena pozwalam sobie opublikować w galerii zdjęć.

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *