Promocja na Tunel Grand Saint Bernard łączący Włochy i Szwajcarię

Ośrodek narciarski Pila w Dolinie Aosty

Ośrodek narciarski Pila w Dolinie Aosty

Sezon narciarski 2013/14 rozpoczął się na dobre. Jeśli jesteście zwolennikami samodzielnej organizacji urlopu i na narty do Doliny Aosty planujecie przyjechać samochodem to może Was zainteresować promocja na gratisowy tunel Grand Saint Bernard (T2) łączący Włochy i Szwajcarię.

W zakładce bloga Dolina Aosty – Dojazd, zaznaczyłam, że przełęcz Wielkiego Świętego Bernarda łącząca Włochy i Szwajcarię jest zamknięta od mniej więcej połowy października do początku czerwca i aby dostać się do Doliny Aosty od północy należy przejechać przez tunel Grand Saint Bernard. Standardowy przejazd w dwie strony, wykonany w przeciągu 30 dni, dla samochodu osobowego to koszt 40 euro. Co zrobić, aby tunel był gratis?

Promocja Regionalnego Ministerstwa Turystyki zakłada, że turyści, którzy zarezerwują przynajmniej 2 noclegi w Dolinie Aosty otrzymają zwrot kosztów tunelu. Aby skorzystać z promocji noclegi muszą zostać obowiązkowo zarezerwowane przez regionalne biuro promocji turystyki, za pośrednictwem strony internetowej www.bookingvalledaosta.it, e-mail booking@turismo.vda.it. Strona jest dostępna w czterech językach: włoskim, angielskim, francuskim i niemieckim. Po dokonaniu rezerwacji należy wysłać e-mail na adres d.lettry@regione.vda.it w celu uzyskania informacji dotyczących zwrotu kosztów tunelu Grand Saint Bernard. Na stronie spółki zarządzającej tunelem Grand Saint Bernard możecie przeczytać o promocji, ale niestety tylko w języku francuskim.

Ośrodek narciarski w miejscowości Flassin

Ośrodek narciarstwa biegowego w miejscowości Flassin (Saint-Oyen).

Uwaga, promocja ważna do wyczerpania w okresie od 1 listopada 2013 roku do 4 maja 2014 roku.

Kto z Was jest zwolennikiem samodzielnej organizacji urlopu? Ja osobiście uwielbiam sama sobie zorganizować urlop i właściwie rzadko kiedy wyjeżdżam przez biuro podróży. Cenię sobie możliwość zmiany planów i nigdy nie ustalam wszystkiego do końca :-). Nie nazwałabym tego jednak brakiem organizacji, a elastycznością.

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *